TelefonFacebook

+420 608 822 250

Webové prezentace, e-shop

Webdesign

Internetová prezentace, je základním a často také nejvýznamnějším nástrojem elektronického marketingu. Kvalitní promyšlená prezentace je vizitkou zprostředkovaná první a rozhodující kontakt s klientem.
Kvalitní design a zpracování stránek v kombinaci se SEO (Search Engine Optimalizing) zaručí dobré výsledky a to nejen při vyhledávání Vašimi potencionálními klienty, ale i při následném přehledném procházení stránek.
Obraťte se na nás! S tvorbou internetových prezentací a e-shopů máme dlouholeté zkušenosti a proto Vám můžeme nabídnout vše co je na poli Internetu možné. Zařídíme vše potřebné, od návrhu, přes výrobu až po umístění WWW prezentace na Internet. Samozřejmostí jsou i další služby s tím spojené, jako např. registrace domény, WebHosting, vytvoření reklamního banneru, apod.

Každá internetová prezentace je jiná, ale její tvorba většinou probíhá v typických krocích:

  • Návrh - vypracování grafického návrhu a strategie Vaší internetové prezentace či e-shopu
  • Výroba - vytvoření obrázků, WWW stránek, skriptů, animací
  • Testování - celkové ověření funkčnosti a spolehlivosti prezentace či e-shopu
  • Vystavení - uložení WWW prezentace či elektronického obchodu na WebHostingový server
  • Udržování - úpravy a aktualizace obsahu WWW prezentace
Základem webové prezentace či e-shopu je naším partnerem vyvinutý redakční obchodní systém, který umožňuje rychlou a kvalitní správu internetového obchodu či prezentace, využívání moderních emarketingových nástrojů, získávání nových obchodních kontaktů a pokročilé nastavení SEO optimalizace pro vyhledávače. 

Hlavní výhody

Chytrý objednávkový systém

Objednávkový proces je navržen tak, aby bylo možné udržet si stálého zákazníka, který provede opakovaný nákup v budoucnu. Data o zákazníkovi se nenásilnou formou ukládají do CRM pro pozdější použití v marketingových kampaních.

Flexibilní cenotvorba

Obrovskou výhodou je efektivní přizpůsobení cen jednotlivých produktů a zákazníkům. Možnost nastavení individuálních ceníků pro určité skupiny zákazníků nebo jednotlivce. Nastavení pevných cen v rámci jednotlivých ceníků nebo procentní rozdíly. Široká nabídka slev a motivačních bonusů. Bodový věrnostní systém.

Stále moderní systém

Náš systém nestárne! Je totiž permanentní službou. Neustále přidáváme nové funkce a moduly. A za modernizace neplatíte!

Social shopping

Budování dlouhodobých vztahů se zákazník - diskuze, newslettery, hodnocení, vlastní účet, napojení na sociální sítě. Ukládání informací do CRM pro komunitní a marketingové využití.

Špičkový design a ergonomie

Responzivní design pro mobil, tablet a ruzné velikosti klasických monitorů. Ergonomická přehlednost a jednoduchost je základním předpokladem úspěchu vašeho projektu na trhu.

Důraz na konverzi

Díky konverzi, neboli úspěšnosti konkrétní stránky při plnění stanovených cílů, se vám sníží náklady na propagaci a zvýší se pravděpodobnost dokončení nákupu.

Nadstandardní technickou podporu

O řešení vašich technických problémů se postará online zákaznická podpora. Zaznamená také vaše návrhy na vylepšení systému.

Komplexní servis

Pravidelná optimalizace pro vyhledávače:

Náš redakční systém obsahuje pokročilé nastavení optimalizace pro služby Google.com, Seznam.cz a Heureka.cz. Součástí vytvoření kompletního projektu je zdarma analýza základních klíčových slov a poradenství v copywritingu.

Postimplementační servis:

Váš projekt bude umístěn na výkonných serverech na páteřní síti Casablanca INT. Cena za webhosting je součástí ceny měsíčního poplatku. Získáte špičkové statistiky návštěvnosti Google Analytics. Doživotní záruka na Váš projekt. Servis zdarma.