TelefonFacebook

+420 608 822 250

Produkce

Coverpage

Naše společnost jako jediná v ČR oficiálně zastupuje výrobce platformu pro digitální publikování - Coverpage. Určenou pro publikování časopisů, magazínů, katalogů či prezentací.

Co přináší digitální publikování CoverPage

  • Je to nástroj pro tvorbu interaktivních a multimediálních magazínůkatalogů či prezentací
  • Publikace pod vlastní značkou. Jednoduše nabídne svůj obsah v prostředí Google Play Store anebo Apple App Store, ale i jako online HTML aplikaci pro čtení v internetových prohlížečích
  • Získáte díky naší platformě plně interaktivní prostředí (videa, fotogalerie, zvuky, rolovací text, animace, aktivní odkazy apod.)
  • Vzájemné propojení tištěné a online publikace pomocí digitální platformě CoverPage
  • a mnoho dalšího

Více informací zde: www.coverpage.cz

Propagační předměty

Reklamní předměty a reklamní dárky s firmením logem jsou bezesporu jedním z nejlepších marketingových nástrojů. Vybrat Vám dáme ze široké škály reklamních předmětů a reklamních dárků a můžete je využít jako vhodnou pozornost pro nové i stávající obchodní partnery.
Pokud nemáte konkrétní představu, neváhejte se na nás obrátit a my Vám propagační předměty na míru navrhneme. Díky technologii UV tisku Vám potiskneme skoro jakýkoliv i Vámi dodaný předmět a to již od jednoho kusu grafikou v rozlišení 1440dpi!

Potisk textilu a oblečení

Díky digitální technologii tisku Vám potiskneme skoro jakýkoliv textilní materiál a to již od jednoho kusu. Jedná se o potisk různých druhů látek, triček, mikin apod. Větší počty kusů realizujeme sítotiskem.

Orientační systémy, 3D loga, světělné štíty, signmaking, výstavnictví

3D loga na stěnu, reklamní cedule, ukazatele, billboardy, rollup bannery, plachty, vlajky, firemní štíty, polep dopravních prostředků, polep výloh, realizace veletržních stánků a expozic...

Podle vašich nebo našich návrhů dodáme reklamní a informační tabule různých tvarů a materiálů, panely nebo stojany, světelné panely a informační systémy i samolepky k nejširšímu použití. Ze speciálních samolepicích barevných folií s různou dobou životnosti vám vyrobíme řezanou reklamu.

     

K realizaci zakázek používáme řezací, tiskové plotry, tvarové frézy renomovaných značek, UV digitální tiskárny,  jejichž technické parametry umožňují realizaci zakázek ve velmi vysoké kvalitě.
Realizace zakázky vychází buď z Vámi dodaných podkladů v křivkách nebo námi vytvořeného návrhu, dle toho se také odvíjí cena.

Kromě přípravy nabízíme i realizaci - polep, montáž zakázky.

Hotové tisky i řezanou grafiku opatříme laminací pro ochranu proti mechanickému poškození nebo 
laminací s UV filtrem pro prodloužení životnosti barev.
Tisky na samolepící fólie nalepíme na deskový materiál: PVC forex desky, sendvičové Dibond desky nebo interiérové Kapa desky, bannery, či mesh plachty.
Tisky na plachtovinu nebo mesh materiály svaříme z dílů do potřebných rozměrů, vyztužíme okraje a opatříme oky, tunýlky nebo karabinami pro uchycení.

UV tisk na skoro jakýkoliv materiál (kov, plast, sklo, papír, kůži atd.)