TelefonFacebook

+420 608 822 250

Kompletní tiskové služby

Tisk

Je jednou z našich hlavních činností, na kterou se specializujeme. Nabízíme komplexní tiskové služby. Ofsetový tisk výhodný pro velké náklady realizujeme na špičkových strojích až do formátu B0. Pro menší náklady nabízíme digitální velkoformatový (interiérový, exteriérový) i maloformátový tisk. Naší předností je vysoká kvalita tisku, široká řada dokončovacích procesů (lepené, šité, drátěné vazby, lakování, laminace, personalizace, výseky) a v neposlední řadě osobní přístup a krátké dodací lhůty.

Ofsetový tisk

Jedná se o nejrozšířenější metodu tisku určenou pro větší náklady. Specializujeme se na tisk těchto produktů: časopisy, firemní propagační tiskoviny, propisovací bloky, desky s chlopněmi, vázané knihy, letáky, vizitky, plakáty a to až do formátu B0! Není pro nás problém tiskoviny zalaminovat, lakovat parciálním UV lakem, vázat všemi možnými typy vazeb či vyseknout do různého tvaru.

Maloformátový digitální barevný tisk

Plnobarený tisk malých nákladů (od 1ks) do formátu 488x330mm na počkání nebo do druhého dne. S cenovou výhodou nahradí ofsetový tisk do nákladu cca 1000 kusů A4 resp. 500 ks A3.

Vytiskeme publikace s šitou vazbou V1, vizitky, letáky, ale i plakáty A3 na gramáže 80-350 gm2 na různé druhy tiskových médií včetně samolepek. Pro maloformátový tisk používáme profesionální tiskový stroj Xerox X700 osazený profesionáním finišerem na šitou vazbu a falcování dokumentů. Na tomto stroji lze vytisknout již o jednoho kusu např. vizitky, letáky, plakáty, firemní brožury a prezentace, kalendáře, samolepky apod.

Velkoplošný tisk, přímý potisk (UV tisk) plastových či bondových desek

Pro klasický velkoplošný tisk používáme stroje značek Roland a Hewlett Packard s ECO-solvent a Solvent ULTRA inkousty s dlouhou životností a barevnou stálostí. Dále pak UV stroje pro přímý potisk deskových materiálů.
Tisk je určen pro exteriérové i interiérové použítí vzhledem k vysokému tiskovému rozlišení až 1440dpi.
Díky vysokému gamutu Eco-Solvent i Solvent ultra inkoustů a 6-ti barevnému tisku jsou výstupy velmi kvalitní a vhodné i pro tisk fotoplakátů. Tisková šíře dle použitého stroje do 3000 mm, délka neomezená.

Dále jsme schopni potisknout např. plastové desky metodou přímého tisku pomocí UV technologie a to včetně bílé barvy. Vhodné na displaye, klíčenky, plastové vizitky, cedule, reklamní předměty apod...


Technologie umožňuje potiskovat širokou škálu materiálů:

 • samolepící fólie (lesk / mat)
 • kov, sklo, plast, keramiku a jiné tvrdé nepropustné materiály
 • statické fólie
 • papír (různé gramáže)
 • bannery (plastové transparenty)
 • okenní fólie
 • billboardový papír
 • mesh materiály
 • POS materiály
 • PVC desky
 • textilní materiály

Níže naleznete formulář pro poptávku tisku:

Poptávka tisku

V případě, že jste si nevybrali z přednastavených formátů tisku a požadujete vlastní formát, zadejte jeho hodnoty v milimetrech do tohoto pole
Pokud jste si nevybrali z nejběžnějšího typu vazeb, uveďte zde jaký typ vazby si přejete
Pokud si přejete tisknout na jinou gramáž papíru než nabízíme, uvěďte zde:
Počet musí být dělitelný 4
Pokud si přejete tisknout na jinou gramáž papíru než nabízíme, uvěďte zde:
Zde můžete případně nahrát soubor s daty poptávané tiskoviny pro lepší orientaci při kalkulaci
 
Zde můžete vyplnit formulář s poptávkou na tisk a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.